24 Şubat 2013 Pazar

Sokak Kedisi Bob
Sokaklarda yaşayan James Bowen yaralı bir sarman bulduğunda hayatının ne denli değişeceğini bilmiyordu. Kıt kanaat geçiniyordu ve son ihtiyacı olan şey bir kediydi. Oysa tanıştıktan sonra ayrılmaz bir ikili oldular ve birbirlerinin yaralarını sardılar. 
Sokak Kedisi Bob herkesin yüreğine işleyecek, umut dolu ve sıcacık, gerçek bir hikâye…"Bir yerlerde meşhur bir alıntı okumuştum. Yaşadığınız her günün bize sunulan ikinci bir şans olduğunu söylüyordu.
... Onu daha önce etrafta görmemiştim ama karanlıkta dahi, farklı ve karekter sahibi bir kedi olduğunu anlayabiliyordum.Orada gölgelerin arasında sanki evindeymiş gibiydi ve bana attığı sabit, meraklı ve zeki bakışlardan yola çıkarak,onun alanına girenin asıl ben olduğum anlaşılıyordu. Sanki bana "İyi de kimsin sen ve burada ne işin var?" diyordu "A STREET CAT NAMED BOB

When James Bowen found an injured, ginger street cat curled up in the hallway of his sheltered accommodation, he had no idea just how much his life was about to change. James was living hand to mouth on the streets of London and the last thing he needed was a pet.
Yet James couldn't resist helping the strikingly intelligent tom cat, whom he quickly christened Bob. He slowly nursed Bob back to health and then sent the cat on his way, imagining he would never see him again. But Bob had other ideas.
 

Soon the two were inseparable and their diverse, comic and occasionally dangerous adventures would transform both their lives, slowly healing the scars of each other's troubled pasts.
A Street Cat Named Bob is a moving and uplifting story that will touch the heart of anyone who reads it.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder