31 Ocak 2014 Cuma

Yabancı Yayınları\ Cehennem -- Requiem (Providence 2) by Jamie McGuire

18750353


Araf 

Işığın olduğu yerde, karanlık da vardır.

Nina, babasının ölümüyle kendisini Providenceta varlığından hiç haberdar olmadığı bambaşka bir dünyanın içinde bulur. Babasının cenazesinin olduğu gün otobüs durağında tesadüfen karşılaştığına inandığı çekici, karşı konulamaz Jared ile yakınlaşmasıysa Ninanın hayatını tamamen altüst eder.

Jared ile Ninanın birbirlerine âşık olmaları işleri tamamen zora sokar. Jared, Ninayı sadece babasının düşmanları olan insanlardan değil, kendi soyundan olan yarı meleklerle Cehennemdeki Şeytanlardan da korumak zorunda kalır. Jared ile Ninanın birlikte olabilmek için kaderlerine karşı gelip düşmanlarını alt etmeleri gerekir.

Tatlı Bela ve Ayaklı Bela romanlarıyla olay yaratan Jamie McGuire, bu kez farklı bir seriyle karşımıza çıkıyor.

Providence üçlemesinin ilk romanı Araf, devamını merakla bekleyeceğiniz fantastik bir aşka sahne oluyor. 


Araf kitap yorumum için (tıktık)

Yabancı Yayınları bizi daha fazla bekletmeden ikinci kitabın yolda olduğunun haberini verdi. :P'' Providence serisinin 2. kitabı Cehennem için hazırlıklar devam ediyor.
Kitabın matbaaya gitmesine çok az kaldı.''


-Yabancı Yayınları


Araf yorumumda ''Tatlı Bela ve Ayaklı Bela'dan sonra başarılı kalemiyle Jamie'nin yeni kitabı Araf karşımızda! ''  demiştim, düzeltiyorum.


''Tatlı Bela, Ayaklı Bela ve Araf'tan sonra başarılı kalemiyle Jamie'nin yeni kitabı Cehennem karşımıza çıkmaya hazırlanıyor ! '' 

11532160


                         
Birinci kapakta orijinal kapak kullanılmadı, ikinci kapakta da kullanılmaz diye düşünürkenn.... O DA NE?


Yabancı Yayınları iki kapak tasarımını okuyuculara sunmuş. Şuan da çoğunluk benim düşündüğüm kapağa oy vermiş (2.kapak) , umarım o kapak olur.  3 Şubat'a kadar sizde oy kullanabilirsiniz :)) (tıktık)
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder