9 Ekim 2014 Perşembe

Çırılçıplak / Raine Miller - Yorum
Sevgili Bay Blackstone,
Neden senin gibi tipler sadece kitaplarda oluyor? Neden hayali karaktersin sen? Neden soyadın bu kadar havalı? 


NEDENNN!!! NEDENN!!! NEDENN!!!


***


Bu kitap neden bu kadar kısa ya?  Olaylar neden bu kadar hızlı oldu? 

Biri bana bunları açıklaya bilir mi ? Delirmek üzereyim -_-

Ethan Blackstone'a olan isyanımdan, onun nasıl bir karakter olduğunu anlamışsınızdır sanırım :P Bu tür kitaplarda karakterler genelde bu şekilde oluyor. Yine de sevdiriyorlar kendilerini ^_^ 

Gelelim Brynne Bannet'a :D Kendisi bir fotomodel, aslında nü model de diyebiliriz. Aynı zamanda öğrenci fakat geçimini sağlaması için çalışması gerekiyor.

Bence spo olmuyor ama bilmiyorum. :D Nasıl karşılaştıklarını bilmek istemiyorsanız lütfen burayı okumayınız!! :)

Ethan'la Brynne bir sanat galerisinde karşılaşıyor. Tabi karşılaşmaları  çarpışarak, kavga ederek, arkadaş aracılığıyla vs. olmuyor. Ethan, Brynne'ın duvarda asılı olan nü pozundan etkileniyor. Devamını tahmin etmek zor değil, ne dersiniz? :))
 Kitabın tek sevmediğim yanı 'aceleci' olmasıydı. Mesela Brynne, aynı gün adamın arabasına biniyor. Bi dur, ağırdan al, beğenmiyormuş gibi yap! Nedir bu acele? Kitap kısa olsun diye uğraşılmış sanki -_-

Onun dışında yazarın kalemini, çeviriyi beğendim. Kapağından dolayı okulda okuyamadım, biraz geç bitti. Yoksa çok rahat iki günde biterdi. 

***
Hayalimdeki Blackstone kesinlikle bu değildi :)) Hayalimdeki Ethan dünyada yok sanırım :P Şöyle bir baktım ama bulamadım :DSerinin diğer kitaplarını dört gözle bekliyorum!!


 

2 yorum:

  1. İsminden ürktüğüm,ama konusunu merak ettiğim kitap,bir gün gözümü karartıp okuyacağım sanırım.Ama o gün bu gün değil. :) Yorum için teşekkürler. :)

    YanıtlaSil
  2. Kitap çok güzeldi ^_^ Sadece kısaydı :\

    YanıtlaSil