8 Haziran 2014 Pazar

Daima Aşk / Sandi Lynn -Yorumvee bir kitap daha biterr. :)) Tatil henüz başlamış sayılmaz ama sınavlar biter bitmez kitaplara daldım :D O kadar aç gözlüyüm şuan, hangisini okuyacağımı şaşırıyorum aynı anda iki üç kitap okumaya başladım :)) Kitaplardan bu kadar uzak kalmak yaramıyor bana :DElf Yayınları'nın sevdiğim bir yayınevi olduğu söylenemez. Yani takipçisi değilim. Fakat kitap dikkatimi çekti.

Kitabı değerlendirmeden önce konusundan bahsedeyim. (Spoiler)
Ellery'i hiç beklemediği bir anda sevgilisi Kyle terk eder. Ellery depresyona girmiştir. En yakın arkadaşı, tek ailesi olarak gördüğü Peyton gelir. Biraz konuştuktan sonra Ellery duşa girer ve Peyton'da ona not bırakıp gider.

Bir haftanın sonunda kendini toplamaya başlamıştır. Ellery sanatçıdır ve bir kaç tablosunu sanat galerisine deneme amaçlı götürür. Sal üç tabloyu da çok beğenmiştir. Ellery eve döner. Arkadaşı Peyton elinde gri bir bluzle gelir ve birlikte Club S'e gideceklerini söyler.

Kulübün girişinde çok sıra vardır ve Ellery dönmek için arkadaşını ve Caleb'i ikna etmeye çalışır. Tam o sırada tanıdık bir ses Ellery'e seslenir. Bu Elle'in arkadaşı Frankie Lasher'dır ve onların içeri girmesine yardımcı olur. Bir süre Elle çevresini incelerken, Frankie'nin bir adamı dışarı çıkarmaya çalıştığını görür. Adama yardımcı olur ve onu-onun- evine götürür.

İşte kitap asıl buradan sonra başlıyor. :D
Evine bıraktığı sarhoş adam aslında CEO Cannor Black'tir. Ellery bu adamı evine bırakıp tam gitmek üzereyken, Cannor üstüne kusar ve değiştirmek zorunda kalır. Kusmuğunu yutup boğulmaması için Black'i yan yatırır ve bir süre yanında beklemeye karar verir. Uyuya kaldığı için sandığından uzun süre yanında kalmıştır. Uyanır uyanmaz kahve hazırlamaya mutfağa iner ve Bay Black karşısında duruyordur. Ona aralarında bir şey olmadığını sadece kusmuğuyla boğulmaması için yanında kaldığını söyler, çünkü babası alkoliktir ve bu şekilde ölmüştür. Daha sonra Cannor Black, Ellery'i yemeğe davet eder. Birbirlerini yavaş yavaş tanımaya başlarlar.
Daha fazla spoiler yok :P

Kitap aslında güzeldi fakat alışılmışın dışında değildi. Bildiğimiz kalıplaşmış New Adult :P Yine de güzeldi :)

Kapakta orijinal kapak kullanılmış, yine de beğenmedim. Konusuna uygun fakat bu konu için daha farklı, daha güzel kapakta olabilirdi.

vee bir yorumun daha sonuna geldik sevgili kitap içiciler :)
Bol kitaplı günler dilerim.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder