23 Şubat 2014 Pazar

İşte kitaplığımın yeni üyeleri (Şubat 2014)


İşte kitaplığımın yeni üyeleriCansu Barın ile yaptığım takasta gelen kitaplarım. Karanlığın Efendileri Serisi uzun zamandır merak ettiğim bir seriydi. Şansıma benim listemde de onun istediği kitaplar varmış. Bizde takas yapalım dedik :)
Kendisine çok teşekkür ederim. Kargodan kaynaklanan bir problem yüzünden onun kitapları henüz eline ulaşamadı, umarım en kısa zamanda eline ulaşır, okur ve beğenir :) 

***


İkinci takasım ise Nuray Takaz Durmuş'la, yine çok istediğim kitaplardan biriyle takas yaptık. Teşekkürler.. ^_^
Kitap geldiğinde okulda olduğum için, farklı bir şubeye gönderilmiş kitap henüz elime ulaşmadı. Pazartesi alabileceğimi söylediler bende sabırsızlıkla bekliyorum işte :))

***
Vampir Günlükleri yine merak ettiğim seriler arasındaydı. Sahaflarda dolaşırken serinin birinci kitabını gördüm, kitapta fazla yıpranmamış bu fırsat kaçmaz dedim. Anneme kitap almayacağıma söz versem de kendime engel olamadım :P
Sonra fırça yedim o da ayrı bir şey tabi :P

***. İlk defa bir blog turdan kitap kazandım, o da Türkiyenin İlk Blog Turu oldu. :D Son bir gün kala 'kazanamayacağım ama şansımı deneyeyim' diyerek katılmıştım çekilişe. ÜKG'ye çok teşekkür ederim.

Kitabı henüz bitiremedim. Devam da etmek istemiyorum -_- ***Sadece bir cümle
''Dayanamadım aldım''
Okuduğum ilk Parodi olacak sanırım.
(Sanırım diyorum çünkü Pena Yayınları'nın okuduğum ilk kitabı Ella ve Micha'nın Sırrı olacak derken bir baktım ki ''İlk Defa'' bitmiş :D )


***
#direnAŞK yine merak ettiğim kitaplardan biriydi. 
Yabancı'larım :))

***


Artemis Yayınları'nın yılbaşı çekilişinden kazandığım kitap, tam 1083 sayfa :D Yaz tatiline saklıyorum.

ve defterlerim


Teşekkürler Artemis!

***RKBT kitaplarımız

***
4 yorum:

 1. Ne güzel bir post olmuş :D Hepsini keyifle oku tatlım :))

  YanıtlaSil
 2. Vampir Günlükleri hayranı bir insanım. Takasla aldığın kitaplarda gerçekten merak ettiklerim arasında. Özellikle babamı beklerken. *.*

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bakalim begenecek miyim :)) babami beklerkeni bnde cok merak ediyordum :))

   Sil